מיטל גולן שוורץ

בעלים ומתווכת

אודותי

נעים להכיר, מיטל גולן שוורץ

תושבת בנימינה, בעלים של משרד הבוטיק "מקום במושבה", בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מטעם אוניברסיטת חיפה ,לימודי ניהול פרוייקטים בארה"ב ולימודי תואר שני בניהול סכסוכים וגישור מטעם אוניברסיטת תל אביב. 

אני מאמינה שמכירת או רכישת בית היא פרוייקט ייחודי, ותהליך בו מעורבים משאבים, תקציב מוגדר ותאריכי יעד תוך כדי השגת שביעות רצון הלקוחות: הן המוכרים והן הקונים. ככזה, אני מקדישה לכל בית ולכל לקוח, טיפול יעיל ומקצועי ביותר בדמות פתרונות יצירתיים וגישה לקהל יעד רחב ומגוון בארץ ובחו"ל. אני מתמחה בגישה לבעלי המקצוע כגון קבלנים, יזמים ומוכרים, עורכי דין שמתמחים בנדל"ן, מפקחי בנייה, מעצבי פנים ושיפוצניקים. 

אני מגיעה מעולם ההייטק ובעלת ניסיון רב בחברות גלובליות כמנהלת פרויקטים מורכבים. אני מביאה עמי מתודולוגיות מהעולם העסקי הן בישראל והן בארה"ב ומסתכלת על כל נכס ונכס כפרויקט. בעיני תהליך מכירה/קניית נכס הינו תהליך מורכב ומאתגר הכולל מגוון אספקטים ולכן אני מקפידה על שירות אישי מקיף ברמה הגבוהה ביותר תוך מתן דגש על ערך מוסף ללקוח ועל רעיונות ופתרונות יצירתיים וחשיבה מחוץ לקופסא בשקיפות, אמון סבלנות ומעל לכל חיוך. הזכות להיות חלק משמעותי כל כך ולסייע ללקוחותיי בצומת מרכזית בחייהם נותנת לי הרגשה של שליחות וסיפוק אדיר.